WebPinger – Pozycja w Google zawsze pod kontrolą

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek jak często Twoja strona internetowa zmienia pozycje w organicznych wynikach wyszukiwarek internetowych? Uważasz, że monitorowanie wyników wyszukiwania każdego dnia to zajęcie żmudne lub niemożliwe? Po ostatnich modyfikacjach i ograniczeniu danych prezentowanych przez Google Analytics nie wiesz gdzie weryfikować zasadność ekonomiczną podejmowanych przez Ciebie działań związanych z pozycjonowaniem?

Niemal każdy właściciel strony internetowej, niezależnie od tego czy jest to prosty serwis wizerunkowy typu wizytówka, rozbudowana platforma sklepu internetowego czy zwykły blog tematyczny, w dobie ilości prezentowanych w Internecie danych zastanawia się jak plasuje popularność jego strony na tle ogromu konkurencyjnych stron.

Z pomocą przychodzi WebPinger. Jest to narzędzie, które wyręczy Cię z konieczności ręcznego monitorowania popularności Twojej strony w wyszukiwarce Google. Zgodnie z zaplanowanym harmonogramem będzie monitorować pozycje na dowolnie wybrane przez Ciebie słowa kluczowe w organicznych wynikach wyszukiwania.

panel webpingerNarzędzie oferowane jest w ramach modelu SaaS, dzięki czemu rozpoczęcie korzystania z narzędzia możliwe jest w zasadzie od zaraz. Użytkownik ma do wyboru jeden z trzech dostępnych pakietów abonamentowych w korzystnych cenach. Niewątpliwą zaletą jest możliwość elastycznego definiowania sposobu wykorzystania pakietu – każdy sam może zdecydować ile pierwszych podstron z wynikami wyszukiwania jest analizowanych dla poszczególnych fraz. Dla osób, które chciałyby przed zakupem sprawdzić jak działa WebPinger przygotowany został pakiet testowy, który daje możliwość automatycznego sprawdzania pozycji nawet dla 30 fraz.

www.webpinger.com

Dodaj komentarz