Nasze produkty na VI Targach eHandlu

W tym roku planujemy szeroką promocję naszych autorskich narzędzi, które stworzyliśmy z myślą o ulepszaniu i zwiększaniu sprzedaży w sklepach internetowych. Po 14 latach doświadczeń w obszarze dużych, szytych na miarę e-commerców postanowiliśmy stworzyć produkty, które będą mogły służyć każdemu, kto planuje działać lub już działa na rynku internetowym.

Targi eHandlu, to jedno z najważniejszym wydarzeń na polskim rynku e-commerce, stąd też nasza obecność podczas tego wydarzenia. Silną ekipą wyruszyliśmy 25 lutego do Poznania, by zaprezentować nasze dzieło uczestnikom targów.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 1500 zwiedzających i ponad 80 wystawców. Od samego początku zainteresowanie naszym stoiskiem było bardzo duże, co znacznie przerosło nasze oczekiwania i napełniło nas ogromnym entuzjazmem:)

stoisko Media4U

Uczestnicy targów przychodzili z konkretnymi pytaniami i problemami, na które szukali odpowiedzi u naszych specjalistów. Klienci byli w główniej mierze zainteresowani jak zwiększać sprzedaż i jak wzmacniać marketing. Nasze produkty są właśnie odpowiedzią na tego typu pytania:

 

esklep

www.esklep4u.pl – gotowa, elastyczna i kompleksowa platforma sprzedażowa, przeznaczona do szybkiego wdrożenia, wyposażona w narzędzia marketingowe zwiększające sprzedaż

 smartmail

www.smartmail.pl – unikalny system do zarządzania korespondencją z Klientami – pozwala na obsługę dużej ilości korespondencji w krótkim czasie, umożliwia jednoczesną pracę wielu osobom na jednej aplikacji, usprawnia oraz poprawia efektywność i jakość pracy pracowników zaangażowanych w obsługę Klienta i dostarcza bogatych statystyk na temat procesu obsługi Klientów

 gabinet

www.gabi.net.pl – system wspomagający zarządzanie przeznaczony dla firm usługowych – on-line’owy system pozwalający na prowadzenie terminarza usług, generowanie powiadomień, prowadzenia działań marketingowych, dostarcza raportów i statystyk

Po targach zostały nam nowe kontakty do klientów, którzy chcą rozwijać swój biznes i świadomie zwiększać sprzedaż i takich klientów lubimy najbardziej!

Dodaj komentarz